Barion Pixel
Nepřehlédněte naši novinku - už i dětské přikrývky jsou k dispozici v béžové barvě.

FAQ

Jsou přikrývky Nidū vhodné pro všechny věkové kategorie?

Zátěžové přikrývky doporučujeme používat od tří let a minimálně od 15 kg váhy dítěte. Věříme, že vás Nidū bude doprovázet po celý život.

Je vhodné dávat na přikrývku povlečení?

Přikrývky Nidū jsou speciálně navržené s dvěma různými povrchy z každé strany. Jedna strana vás zahřeje v zimě, druhá strana je vhodná pro teplejší dny. Povlečení je obal, který přidává na váze a ztratíte možnost využít různé tepelné vlastnosti přikrývky. Přikrývky lze prát nebo čistit chemicky. Řiďte se informacemi na štítku výrobku. Použití povlečení je na individuálním rozhodnutí zákazníka.

Jaké je složení náplně přikrývek Nidū?

Přikrývky jsou naplněné zdravotně nezávadnými skleněnými mikroperličkami, které jsou rozložené v komorách s dvojitým prošitím.

Jak dlouho bude trvat doručení přikrývky?

Snažíme se expedovat přikrývky v den objednávky nebo následující den. V zemích V4 vám bude zboží doručeno nejpozději do 3 dnů od objednání. V případě objednávek z jiných zemí EU se doba doručení může lehce prodloužit. Doručování do zemí mimo EU účtujeme individuálně.

Jak je vhodné pečovat o přikrývky?

Přikrývky je možné čistit chemicky nebo prát na 40 °C. Nepřekračujte váhový limit vaší pračky! Neždímejte a vypněte tento program na pračce. Přikrývky nežehlete! Řiďte se informacemi na štítku výrobku.

Jak je vhodné postupovat, když se přikrývka poškodí, roztrhne?

Přikrývky Nidū jsou vyráběné s maximálním důrazem na kvalitu materiálů a práce. Ale jak se říká – „kdo nic nedělá, nic nepokazí“, takže v případě poškození nás prosím kontaktujte na info@nidu.shop. Nejlépe je nafotit poškozené místo a popsat, jak k němu došlo. Okamžitě vás budeme kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu.

Je možné vytvořit produkt podle vlastních představ?

V současné době ne, ale také se zabýváme touto myšlenkou. Pokud se tak stane, určitě se o tom dozvíte první 🙂