Barion Pixel
Ceny, stále DRŽÍME...Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Tato nabídka je limitovaná a časově omezená.

Nidū® funkční zátěžové přikrývky ručně vyrobeny na Slovensku

Pro kvalitnější spánek, regeneraci a relax.

Ještě před tím, než přejdete k výběru konkrétního produktu, doporučujeme vám udělat si našeho
Poradce s výběrem hmotnosti

Nidū funkční zátěžová přikrývka pro dospělé 200 x 140cm

pro osoby 40kg+

Nidū funkční zátěžová přikrývka pro děti 140 x 100cm

pro osoby do 40kg

Bezplatná expresní doprava

 Vaše objednávka bude doručena co nejrychleji prostřednictvím bezplatného doručení do 3 pracovních dní. Všechny produkty máme skladem.

I z vaší přikrývky Nidū® podpoříme 1 % občanské sdružení SpoZa-KapCsoda.

Doprava zdarma, doručení do 3 dnů

Možnost vrácení i použitého produktu do 30 dnů

Ručně vyrobené na Slovensku

Jistota správné volby

30-denní záruka VRÁCENÍ PENĚZ!

Nejhorší scénář je, že si koupíte funkční zátěžovou přikrývku Nidū a nezafunguje… Že? Nabízíme řešení: pokud s účinky Nidu nebudete spokojeni, můžete nám ji do 30 dnů vrátit. Ano, používanou. Okamžitě vám vrátíme 100 % peněz. Proč? Protože chceme, aby vám Nidu opravdu pomáhala. Není dobré pro nás ani pro vás, abyste byli nuceni platit za něco, co vám nepřináší žádný prospěch.

Často kladené otázky

Zátěžové přikrývky doporučujeme používat od 3 let a minimálně od 15 kg váhy dítěte. Věříme, že Nidu® vás bude provázet celý život a využijete všechny jeho benefity na maximum.

Přikrývky Nidū® jsou speciálně navržené se dvěma rozdílnými povrchy na každé straně. Jedna strana vás v zimě zahřeje, druhá strana je vhodná do teplejších dnů. Povlečení přidává něco na váze a ztratíte také možnost využívat 2 rozdílné tepelné vlastnosti přikrývky. Přikrývky je možné prát i chemicky čistit. Řiďte se informacemi na štítku výrobku. Použití povlečení je na individuálním rozhodnutí zákazníka.

Přikrývky jsou plněné zdravotně nezávadnými skleněnými mikrokuličkami, které jsou rozložené v komorách.

Přikrývky se snažíme vyexpedovat v den objednávky nebo druhý den. V zemích V4 (Česko, Maďarsko, Polsko, Slovensko) vám zboží doručíme maximálně do 3 dnů od objednání. V případě objednávky z jiných zemí EU se doba doručení může lehce prodloužit. Doručování mimo EU naceňujeme individuálně.

Přikrývky můžete prát na 40°C. Nepřekračujte váhový limit vaší pračky. V případě dětské přikrývky doporučujeme ždímání do 400 otáček a přikrývky od 5 kg + ždímejte při maximálně 500 otáčkách. Přikrývky nežehlete. Řiďte se informacemi na štítku výrobku.

Přikrývky Nidū® jsou vyráběné s maximálním důrazem na kvalitu materiálu a práce. Pokud se i tak poškodí, prosím, kontaktujte nás na info@nidu.shop. Ideální je nafotit poškozené místo a popsat, jak k tomu došlo. Obratem vás budeme kontaktovat a dohodneme další postup. 

Momentálně ne, ale můžete nás kontaktovat a věříme, že společně najdeme ideální řešení. 

Nenašli jste odpověď nebo máte jiné otázky týkající se odborných parametrů funkční zátěžové přikrývky Nidū®
Neváhejte nás kontaktovat