Barion Pixel
Ceny, stále DRŽÍME... I začátek nového roku se nese ve znamení cen jaké zde ještě nikdy nebyly. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Tato nabídka je limitovaná a časově omezená.

Nidū® funkční zátěžové přikrývky ručně vyrobeny na Slovensku

Pro kvalitnější spánek, regeneraci a relax.

Ještě před tím, než přejdete k výběru konkrétního produktu, doporučujeme vám udělat si našeho
Poradce s výběrem hmotnosti

Nidū funkční zátěžová přikrývka pro dospělé 200 x 140cm

pro osoby 40kg+

Nidū funkční zátěžová přikrývka pro děti 140 x 100cm

pro osoby do 40kg

Bezplatná expresní doprava

 Vaše objednávka bude doručena co nejrychleji prostřednictvím bezplatného doručení do 3 pracovních dní. Všechny produkty máme skladem.

I z vaší přikrývky Nidū® podpoříme 1 % občanské sdružení SpoZa-KapCsoda.

Často kladené otázky

Zátěžové přikrývky doporučujeme používat od 3 let a minimálně od 15 kg váhy dítěte. Věříme, že Nidu® vás bude provázet celý život a využijete všechny jeho benefity na maximum.

Přikrývky Nidū® jsou speciálně navržené se dvěma rozdílnými povrchy na každé straně. Jedna strana vás v zimě zahřeje, druhá strana je vhodná do teplejších dnů. Povlečení přidává něco na váze a ztratíte také možnost využívat 2 rozdílné tepelné vlastnosti přikrývky. Přikrývky je možné prát i chemicky čistit. Řiďte se informacemi na štítku výrobku. Použití povlečení je na individuálním rozhodnutí zákazníka.

Přikrývky jsou plněné zdravotně nezávadnými skleněnými mikrokuličkami, které jsou rozložené v komorách.

Přikrývky se snažíme vyexpedovat v den objednávky nebo druhý den. V zemích V4 (Česko, Maďarsko, Polsko, Slovensko) vám zboží doručíme maximálně do 3 dnů od objednání. V případě objednávky z jiných zemí EU se doba doručení může lehce prodloužit. Doručování mimo EU naceňujeme individuálně.

Přikrývky můžete prát na 40°C. Nepřekračujte váhový limit vaší pračky. V případě dětské přikrývky doporučujeme ždímání do 400 otáček a přikrývky od 5 kg + ždímejte při maximálně 500 otáčkách. Přikrývky nežehlete. Řiďte se informacemi na štítku výrobku.

Přikrývky Nidū® jsou vyráběné s maximálním důrazem na kvalitu materiálu a práce. Pokud se i tak poškodí, prosím, kontaktujte nás na info@nidu.shop. Ideální je nafotit poškozené místo a popsat, jak k tomu došlo. Obratem vás budeme kontaktovat a dohodneme další postup. 

Momentálně ne, ale můžete nás kontaktovat a věříme, že společně najdeme ideální řešení. 

Nenašli jste odpověď nebo máte jiné otázky týkající se odborných parametrů funkční zátěžové přikrývky Nidū®
Neváhejte nás kontaktovat