Barion Pixel
Nepřehlédněte naši novinku - už i dětské přikrývky jsou k dispozici v béžové barvě.

Příběh

"Náš vlastní rodinný příběh nás motivoval k tomu, abychom účinnou pomůcku šířili mezi ostatní - děti i dospělé, kteří se chtějí lépe vyspat. Nidū® není jen přikrývka - Nidū® je řešení, jak žít lepší a plnohodnotnější život."

Feri Farkas, zakladatel Nidū®

Co jsou zátěžové přikrývky a jak vzniklo Nidū®?

Vysvětluje Feri Farkas, zakladatel a CEO.

"K vzniku Nidū® nás inspiroval náš vlastní životní příběh."

popisuje Maxův otec, František Farkas.

V roce 2016 byla mému synovi Maximovi diagnostikována porucha autistického spektra. Ta s sebou přinesla jeho krátký, přerušovaný spánek, který způsoboval nepokojné nálady během celého dne. Vše se změnilo v okamžiku, kdy jsme se dozvěděli o zázračné metodě intenzivního tlaku.

První impuls přišel od samotného Maxe. Uvědomil si, že pocit tlaku na celé tělo ho uklidňuje. Jedné noci do svého pokoje nahromadil množství přikrývek a polštářů a pod jejich váhou spokojeně usnul. Aha moment přerostl do zaníceného hledání poznatků o metodě intenzivního hloubkového tlaku, která v zahraničí dosahuje vynikajících výsledků.

Na Slovensku jsme však nenašli společnost, která by se této tématice věnovala. Proto jsme se rozhodli pustit se do výroby zátěžové přikrývky sami. Během návrhu designu a výroby jsme ve spolupráci s naším týmem odborníků zohlednili několik klíčových aspektů, abychom dosáhli té nejvyšší kvality a účinnosti.

Jelikož kvalitní a nerušený spánek do této chvíle v naší rodině prakticky neexistoval, fakt, že Max dnes dokáže s Nidū® přikrývkou přespat 8 hodin nám doslova změnil život. Protože vyspané dítě rovná se vyspaný rodič.

Zátěžová přikrývka pomáhá také při stavech úzkosti, záchvatech paniky, syndromu neklidných nohou, hyperaktivitě nebo poruchách pozornosti. Má proto využití nejen u lidí s poruchou autistického spektra, ale i u široké veřejnosti. A co je nejdůležitější, bez léků. Naše zátěžové přikrývky podporují přirozený spánek a jsou nemedikamentózní formou terapie.

Zaujaly vás naše zátěžové funkční přikrývky Nidū?

Pravidelným používáním ovlivňují kvalitu fyzického, duševního a emocionálního zdraví.

Pokud jste se již rozhodli, využijte našeho poradce při výběru.Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte nás, naši odborníci jsou vám k dispozici.

Také z vaší přikrývky Nidū® podpoříme 1 % občanské sdružení
SpoZa-KapCsoda.

Zátěžové funkční přikrývky Nidū® můžete vyzkoušet v pohodlí vašeho domova.

Garantujeme dopravu zdarma a vrácení peněz bez udání důvodu do 30 kalendářních dnů.

K vzniku Nidū® a založení občanského sdružení SpoZA-KapCsoda nás inspiroval náš vlastní životní příběh.

Popisuje Maxův otec, Feri Farkas,
zakladatel SpoZa-KapCsoda.

Na vytvoření občanského sdružení nás inspiroval náš syn Maxim. V roce 2016 byla Maximovi diagnostikována porucha autistického spektra. Kvalitní a nerušený spánek se pro Maxima vyřešil používáním přikrývky Nidū®. Dnes už dokáže Maxim s Nidū® přikrývkou prespat 8 hodin. Protože vyspané dítě se rovná vyspaný rodiči.

V roce 2015 jsme začali hledat pomoc, protože se začalo měnit Maximovo chování a jeho vývoj se začal odchylovat od průměru. Obrátili jsme se na více míst, ale neměli jsme pocit, že dostáváme takovou pomoc, která by nám byla blízká a pomáhala.

Občanské sdružení SpoZA-KapCsoda přineslo na Slovensko ve spolupráci s odborným týmem z Maďarska program KapCsoda, který se zaměřuje na rozvoj a zapojení dětí pomocí herní terapie. Program se zaměřuje nejen na pomoc autistickému dítěti, ale i rodičům.

Z každé prodané přikrývky Nidū® podporujeme 1% občanské sdružení SpoZa-KapCsoda.