NIDU a MEDANTE – Společné hodnoty a přístup ke klientům nás spojili!

Společné hodnoty a zájem o zdraví nás spojily a tak jsme dostali příležitost spolupracovat s poliklinikou Medante. Jejich jedinečný holistický přístup k klientům je skutečně výjimečný. Jsou komplexní ve svém přístupu k pacientovi a společně s nimi hledají příčinu zdravotních problémů. Moderně technologicky vybavená poliklinika Medante s více než 30 ambulancemi nabízí svým pacientům rozšířené služby. S naší Nidū funkční zátěžovou přikrývkou a podporou Polikliniky Medante se snažíme přinést do životů lidí harmonii a pohodu.

V dnešním uspěchaném světě, kde je stres neoddělitelnou součástí našich životů a kde je důležité najít způsob, jak se během dne uvolnit a zlepšit si život, jsme se dostali k hluboké tlakové stimulaci. V zahraničí ji využívají již několik desítek let. Mnoho terapeutů pracuje s touto dotykovou tlakovou stimulací a používá také zátěžové pomůcky, které fungují na této bázi.

Pri tvorbě přikrývky Nidū jsme se inspirovali nejznámějším výzkumemStudium bezpečnosti a terapeutických účinků hluboké tlakové stimulace pomocí zátěžové přikrývky.. Tuto studii jsme studovali společně s týmem odborníků a na základě jejích výsledků jsme vytvořili přikrývku Nidū, která představuje inovativní řešení pro snížení stresu a zlepšení kvality života. Pomáháme žít kvalitnější život. Právě naše odbornost a získávání poznatků z odborných studií nadchlo lékaře a specialisty v poliklinice Medante, kteří již tyto poznatky ověřují v praxi.

Podívejte se na video, pokud máte zájem získat více informací o Nidū funkční zátěžové přikrývce od Fera Farkase z přednášky pro lékaře v poliklinice Medante.

Video: